Sekční garážová vrata

Sekční garážová vrata jsou otevírány svisle. Jednotlivé sekce vrat jsou zasouvány pod strop garáže.

Díky tomu lze ušetřit spoustu místa před i za vratovým otvorem. Vrata mají výborné tepelně izolační vlastnosti a je možnost opatřit garážová vrata integrovanými vchodovými dveřmi. Díky jejich tichému chodu, vysoké spolehlivosti jsou určena především do garáží rodinných domů. Sekční garážová vrata realizujeme v regionu Havířov, Ostrava, Karviná a okolí.

Podrobně o sekčních garážových vratech

Rolovací garážová vrata

Křídlo rolovacích garážových vrat je sestaveno z hliníkových zateplených lamel, které se navíjejí do hliníkového kastlíku.

Rolovací vrata jsou nenáročná na prostor a nevytvářejí žádné překážky pod stropem. Existuje pro ně široká nabídka prosklení, odvětrání a dalších doplňků.

Podrobně o rolovacích garážových vratech

Výklopná garážová vrata

Výklopná vrata jsou jedny z nejpopulárnějších vrat na trhu. Jejich jednoduchá konstrukce a osvědčená mechanická řešení zaručují bezporuchovou činnost vrat.

Výklopná garážová vrata jsou vrata univerzální a lze je montovat do každé garáže či vjezdového otvoru. Tělo z jednoho kusu je prakticky nezničitelné, jednoduché ovládání není závislé na elektrické energii a mají dobré tepelně izolační vlastnosti. Pokud chcete vrata, o která se nebudete muset starat, jsou vrata výklopná tím nejlepším řešením.

Podrobně o výklopných garážových vratech

Křídlová garážová vrata

Křídlová garážová vrata jsou stále oblíbená pro svou jednoduchost, bezúdržbový provoz a příznivou cenu. Vrata se vyrábí v jednokřídlém a dvoukřídlém provedení.

Křídlová garážová vrata mají velmi tichý chod, rychlou obsluhu a je možné také je ovládat el.pohonem na dálkové ovládání .Jsou ideální do stavebních otvorů s minimálním ostěním a nadpražím. Dvoukřídlá a jednokřídlá garážová vrata jsou vždy vyráběna na míru dle šířky a výšky stavebního otvoru

Podrobně o křídlových garážových vratech