Křídlová garážová vrata

Křídlová garážová vrata jsou stále oblíbená pro svou jednoduchost, bezúdržbový provoz a příznivou cenu. Vrata se vyrábí v jednokřídlém a dvoukřídlém provedení.

Křídlová garážová vrata mají velmi tichý chod, rychlou obsluhu a je možné také je ovládat el.pohonem na dálkové ovládání . Kromě standardního barevného provedení se mohou vrata lakovat do jakékoliv barvy dle vzorníku RAL tak i provést v imitaci dřeva pomocí PVC folii . Vrata je možné doplnit o prosklení, designové prvky nebo mít asymetrické velikosti křídel. Do křídla je možné integrovat vstupní dveře , které ještě více zvýší komfort těchto vrat.

Ocelová křídlová garážová vrata

Ocelová křídlová vrata

Ocelová křídlová garážová vrata představují nejúspornější uzavření garáže. Standardně jsou vrata dodávané bez zateplení s možností zateplení izolační deskou. Zárukou nízké ceny a bezchybné činnosti je použití jednoduchých a osvědčených řešení. Vrata se vyrábí v jednokřídlém a dvoukřídlém provedení se spodním prahem nebo bez prahu kdy křídlo má těsnící kartáč. Zárubeň a křídlo jsou vyrobené z pozinkovaných ocelových profilů, bez tepelné přepážky (bez přerušeného tepelného mostu) umožňující do křídla integrovat průchozí dveře. Výplň křídla tvoří pozinkovaný ocelový trapézový plech se svislou, horizontální a šikmou výplní. Prvky zárubně jsou navzájem spojeny prostřednictvím šroubových spojů. Vrata standardně obsahují mechanické zarážka otevření křídla, stopka omezující neřízený pohyb při zavírání.

Hliníková křídlová garážová vrata

Hliníková křídlová garážová vrata

Hliníková křídlová vrata jsou dodávaná v dvoukřídlém provodení. Masivní hliníková konstrukce o stavební hloubce 45mm v nadstandardním provedením s přerušeným tepelném mostem o hloubce 70mm. Výplň křídel je tvořena panely sendvičové konstrukce zateplené PUR pěnou o síle 40mm v designu LAMELA, KAZETA, DRÁŽKA, HLADKÝ NEBO V-profil. Samozřejmostí je možnost výběru z téměr trí tisíc barev dle vzorníku RAL nebo z více než šedesáti mimitací dřeva, kovů a barevných folií. Vrata je možné doplnit o okna, ventilační mřížky a designové doplňky.

Vlastnosti křídlových vrat

 • zárubeň a křídlo jsou vyrobené z pozinkovaných ocelových profilů, bez tepelné přepážky
 • výplň křídla tvoří pozinkovaný ocelový plech – trapéz T-10, se svislou, horizontální a šikmou výplní
 • prvky zárubně jsou navzájem spojeny prostřednictvím šroubových spojů
 • zarážka otevření křídla
 • stopka omezující neřízený pohyb při zavírání
 • zarážka závěsů – zabezpečuje proti spadnutí křídla

Funkčnost a bezpečí

 1. Zabezpečení pantů – Zabezpečuje před eventuálním vysazením křídla
 2. Zarážka otevření – Kontroluje vrata křídel proti přílišnému otevření.
 3. Zarážka zavření – Chrání otevřená vrata před nechtěnným zavřením
 4. Šroubové spoje – Zaručují stálost celé konstrukce, která je vyrobena z galvanizované oceli.
 5. Vrata zateplená – Mohou být použita v tepelně izolovaných garážích
 6. Rýgle samozamykací – Jsou instalovány na čtyřech bodech (na vrchní a spodní části) a chrání dveře před otevřením jinou, neoprávněnou osobou.
křídlová vrata

Vzory

Praktická konstrukce, ověřená výrobní technologie a dostupnost zaručují plnou spokojenost s nákupem. K dispozici je verzi s jedním nebo dvěma křídly. Je možné použít prosklení s akrylovým sklem „zmrazené“, které umožní využít přirozené osvětlení a současně znemožní pohled dovnitř garáže.

Odstíny

barevnost křídlových vrat Pro Klienty hledající vrata výjimečných barev jsme připravili nabídku více než 200 barevných odstínů z RAL palety. Moderní technologie nám umžňují získat povrchy se strukturou a barvou přírodních odstínů dřeva a také jiných odstínů, které nejsou v paletě RAL obsaženy.

barva ral křídlových vrat
Bílá | RAL 9016
barva ral křídlových vrat
Stříbrná | RAL 9006
barva ral křídlových vrat
Tmavěhnědá | RAL 8017
barva ral křídlových vrat
Světlenědá | RAL 8014
barva ral křídlových vrat
Světle šedá | RAL 7035
barva ral křídlových vrat
Antracitová šedá | RAL 7016
barva ral křídlových vrat
Zelený | RAL 6005
dekor dřeva na křídlových vratech
Zlatý dub
dekor dřeva na křídlových vratech
Ořech